Skip to main content

Benefity

K Železnej Studienke - ikona výťah

VÝŤAH

V dnešnej uponáhľanej dobe každý z nás šetrí čas. Šetrenie času začína už pri rutinných maličkostiach, pretože drobné úspory času prinášajú dlhší čas, ktorý môžeme venovať sebe a svojim najbližším. Jednou z maličkostí, ktorú ponúka Rezidencia K Železnej studienke je výťah v každom trakte objektu. Výťah pre 9 apartmánov v bloku A, druhý výťah pre 12 bytov v bloku B, tretí výťah pre 12 apartmánov v bloku C. Nečakať na výťah a užívať si spoločné priestory, ktoré nepodliehajú opotrebovaniu ako spoločné priestory, a ich vybavenie pri výškových bytových domoch.

K Železnej Studienke - ikona vnútorné stojisko pre bicykle

VNÚTORNÉ STOJISKO PRE BICYKLE

Zaparkujte Váš bicykel pohodlne v priestoroch podzemnej garáže, s jednoduchým prístupom a maximálnym pocitom bezpečia pre Váš bicykel.

K Železnej Studienke - ikona cyklotrasa

CYKLOTRASA

Priamo pred domom sa napojíte na cyklotrasu, ktorá Vás zavedie ďaleko od mesta k Železnej studienke. Okrem iných destinácii si môžete napríklad zvoliť „našu najobľúbenejšiu“, a to 15 km okruh pre dočerpanie síl a šťastia z prírody.

K Železnej Studienke - ikona sklad v garáži

SKLAD V GARÁŽI

Existujú praktické zvyklosti v starších bytových domoch, ktoré boli v minulosti bežným štandardom ako kedysi zaužívaná pivnica. Vrátili sme sa k „priestoru navyše“, kam môžete uskladniť a odložiť všetko potrebné, a to do skladu. Sklady sú umiestnené po obvode podzemnej garáže, takže sú ľahko prístupné a frekventované.

K Železnej Studienke - ikona parkovacie miesta

PARKOVACIE MIESTA

Na 33 bytov máme k dispozícii v podzemnej garáži 47 parkovacích miest a z toho 11 ks parkovacích boxov s elektricky ovládanými zakladačmi „Park lift“. Každé parkovacie miesto má dostatočnú výšku aj šírku a preto každodenné stiesnené vystupovanie z väčšieho auta, nie je súčasťou života v Rezidencii K Železnej studienke.

K Železnej Studienke - ikona nabijacia stanica pre elektromobili

NABÍJACIA STANICA PRE ELEKTROMOBIL

Pre milovníkov elektromobilov sa v podzemnej garáži nachádza nabíjacia stanica na elektromobil s možnosťou dobitia 2 áut naraz. Za spotrebu elektrickej energie platí každý, kto dobíja elektromobil priamo v automate pri nabíjacej stanici.

K Železnej Studienke - ikona privátna záhrada

PRIVÁTNA ZÁHRADA

Nie je nič krajšie ako Váš a len Váš trávnatý priestor priamo pod domom, so záhradnou architektúrou, detskými preliezkami a lavičkami, kde môžete tráviť Váš voľný čas ako Vy tak aj Vaše deti.

K Železnej Studienke - ikona altánok s grilom

ALTÁNOK S GRILOM

Privátna záhrada poskytuje dostatok priestoru aj pre altánok s grilom, kde môžete s rodinou a priateľmi tráviť spoločné grilovačky.

K Železnej Studienke - ikona vyvýšený záhon

VYVÝŠENÝ ZÁHON

Privátna záhrada poskytuje priestor aj na „plant boxy“ či pre deti zo zábavy alebo pre zdravšie dopestovanie vlastnej zeleniny a byliniek, alebo pre relax v hline, záhradný architekti umiestnili aj „planter boxy“ pre väčšiu radosť a zdravie.

K Železnej Studienke - ikona kotolňa

KOTOLŇA

Komfort vlastnej kotolne a dodávka tepla vo Vašich rukách je ďalším z benefitov Rezidencie K Železnej Studienke. Po kúpe Vášho nového domova, prichádzajú aj režijné náklady, na ktoré má zásadný vplyv výber stavebných materiálov a zdroj tepla, a preto Vám Rezidencia K Železnej Studienke ponúka pekný a zdravý domov, ktorý môžete spravovať najlepšie ako sa dá.